vdcasino vdcasino giriş vdcasino casino siteleri
deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler
z-lib replica ai nude
deneme bonusu
tuzla escort gebze escort
deneme bonusu
bahis siteleri
deneme bonusu veren siteler
deneme bonusu veren siteler
deneme bonusu veren siteler
deneme bonusu veren siteler
deneme bonusu veren siteler
deneme bonusu veren siteler
deneme bonusu veren siteler
venüsbet
bonus veren siteler
sweet bonanza
casino siteleri
istanbul escorts
casino siteleri 1xbet canlı casino siteleri bedava bonus veren siteler 1xbet deneme bonusu veren siteler
güvenilir casino siteleri
deneme bonusu veren siteler

Brno

akční nabídka

kontakty

Adresa:
Sklenářská 716, Horní Heršpice, 619 00 Brno

Tel.: +420 543 211 630
Fax: +420 491 470 647
E-mail: brno@kamat.cz

Otevírací doba:
Po-Čt: 7:00 -16:30, Pa: 7:00 - 15:30

E-shop: http://obchod.kamat.cz/

FB profil: Kamat

Obchodní oddělení

Mgr. Martin Marek, ředitel provozovny

Tel.: +420 543 211 630
Mobil: +420 602 245 587
E-mail: mmarek@kamat.cz

Josef Rauš, obchodní manažer

Tel.: +420 543 212 071
Mobil: +420 602 703 400
E-mail: jraus@kamat.cz

Jaroslav Perenčay, obchodní manažer

Mobil: +420 606 740 911
E-mail: jperencay@kamat.cz

Milan Neumann, referent nákupu

Mob.: +420 778 735 441
E-mail: mneumann@kamat.cz

Lukáš Filip, obchodník

Mobil: +420 778 761 152
E-mail: lfilip@kamat.cz

Tomáš Maloň, obchodník

Mobil: +420 730 635 700
E-mail: tmalon@kamat.cz

Miloš Vobora, obchodník

Mobil: +420 606 740 912
E-mail: mvobora@kamat.cz

Lukáš Horváth, obchodník

Mobil: +420 775 881 974
E-mail: lhorvath@kamat.cz

Petr Musil, obchodník

Mobil: +420 601 583 060
E-mail: pmusil@kamat.cz

Richard Marenčík, obchodník

Mobil: +420 778 775 792
E-mail: rmarencik@kamat.cz

Pavel Kresl, vedoucí skladu

Tel.: +420 543 211 618
Mobil: +420 725 385 629
E-mail: pkresl@kamat.cz

Kateřina Haschková, příjem

Tel.: +420 543 211 936
E-mail: khaschkova@kamat.cz

 

fotky

 

Máme jméno
...v Praze a Plzni

Máme jméno
...v severních Čechách

Máme jméno
...v severozápadních Čechách

Máme jméno
...v Praze a středních Čechách

Máme jméno
...na Moravě a ve Slezsku

Máme jméno
...na Slovensku

Máme jméno
...v Česku

Máme jméno
...v jižních Čechách